KURUMSAL

Müşteri Memnuniyeti Politikası

Müşteri Memnuniyet Politikası

Güneş Web Tasarım Bilişim Hizmetleri kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışıyla hareket eden şirketimiz, başarısının sırrını “kaliteli hizmet, üstün satış gücü ve etkili satış sonrası hizmetleri” şeklinde tanımlamaktadır. Bu formül kuruluşumuzdan bu yana hiçbir zaman değişmemiştir.
 
Bugün bulunduğumuz tüm pazarlarda müşterilerimizle ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez; aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti modelimiz, standart hale gelmiş olup işin daha kaynağında müşteriye yönelik olmanın esası olarak “Toplam Kalite İlkemizi” ön plana çıkaran politikamızı şekillendirmektedir.
 
Günümüzde artan rekabet koşulları, işletme ile müşteri arasında uzun süreli bir ilişkiyi zorunlu hale getirmiştir. Müşteri tatmini ve müşteri sadakati işletmeler için başarının iki anahtar kavramıdır. Güneş Web Tasarım Bilişim Hizmetleri müşteri memnuniyeti politikasının temelini "Müşteri Odaklılık" oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.
 

Güneş Web Tasarım Bilişim Hizmetleri olarak sürdürülebilir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız. Kurumumuzun ve müşterilerimizin,  her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünürüz. Bu nedenle Güneş Web Tasarım Bilişim Hizmetleri’nun, müşterilerinin ilk tercihi olmasını sağlamak üzere kendimizi sürekli geliştiririz.

Faaliyetlerinin merkezine her zaman müşterilerini koyan Güneş Web Tasarım Bilişim Hizmetleri, dünyadaki en iyi, en güvenilir kozmetikleri ve en yeni ekipmanlar ile en son teknolojileri ilk olarak müşterilerinin kullanımına sunar. Dünya standartlarını Türkiye’ye taşıma ve bu standartları daha da yukarı taşıma misyonuyla, müşterilerinden aldığı geri bildirimleri aşağıdaki ana ilkelere bağlı olarak yönetir.
 
Güneş Web Tasarım Bilişim Hizmetleri çalışanları;

Bu kurumda müşteriler için ve müşteriler sayesinde var olduğunu bilir.
Müşterilerin, kendilerini değerli hissetmek istediğini bilir.
Müşterileri tanımak, müşterilerin özelliklerini, ihtiyaç ve beklentilerini anlamak için çaba gösterir.
Müşterileri her zaman dinlemeye hazırdır, sorunlarıyla ilgilenir ve çözüm için gerekli desteği verir.
Müşterileri tam ve zamanında bilgilendirmeye önem verir. Bilgilerin net ve anlaşılır olmasına özen gösterir.
Şirket tarafından alınan kararları gerekçeleri ile birlikte açıklar.
Müşterilerine tutabileceği sözler verir, dürüst ve açık iletişim kurar.
"Müşteri bilgilerinin gizliliği” ilkesine sadık kalarak hizmet verir.
Müşterileri ile uzun vadeli, her iki taraf açısından da adil ve kazandıran bir ilişki kurmayı hedefler.
Sadece ürün ve hizmetlerin satışı sırasında değil, müşterinin şirket ile tüm ilişkisi süresince kaliteli hizmet sunar. 
Müşteri memnuniyeti şirketimizin bugünü ve geleceği için en önemli unsurlardan biri olarak sunduğumuz tüm hizmet ya da ürün kalitesi kadar değerlidir. Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti müşteri hizmetleri politikamızın esas ilkesi olup, tüm müşteri memnuniyeti çalışmalarımızı bu ilke kapsamında gerçekleştiririz. Rusya'da Digital Marketing ananında lider olma vizyonumuz ışığında, müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizle ilgili doğru bilgilendirmeye ve kullanıcı deneyimlerini geliştirmeye gayret ederiz. Böylece doğabilecek memnuniyetsizlikleri proaktif olarak önlemeyi hedefleriz. Müşterilerimizin her türlü geri bildirimi tarafımızdan hediye olarak algılanır. 4 yıllık deneyimimiz ve müşteri odaklı hizmetimizle sahip olduğumuz tüm kaynakları bu geri bildirimleri "müşteri memnuniyeti" ne dönüştürmek üzere kullanırız.
 
Müşteri isteklerini daima kaliteli hizmet sunma anlayışımızla ele alırız. Müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için müşterilerimiz, çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızdan aldığımız geri bildirimleri kullanarak ve gereken tüm kaynakları sağlayarak süreçlerimizi sürekli iyileştiririz. Yaklaşımımıza paralel olarak tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiş olup, yönetim hedefleri de bu sistem üzerinden beslenmektedir.

Verdiğimiz hizmetin kalitesini garanti eder, müşterilerimizin şikâyet ve isteklerini adil ve objektif bir şekilde değerlendirerek, sorumluluğunu üstleniriz. Şikâyet ve önerilerin kök nedenlerine iner, kalıcı iyileştirmeleri sistem ve süreçlerimizde uygularız. Müşterilerimiz en önemli paydaşlarımız, memnuniyet ise yaptığımız işin amacıdır.KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM? 
 
 


7 54.204.73.51