Web Tasarım

Marka kimliğinize uygun modern tasarımlar, web standartlarına uygun şekilde kodlanan kullanıcı dostu arayüz ve google uyumlu web sitesi geliştiriyoruz.

Son günlerde artan internet kullanıcısı yoğunluğu firmaların kurumsal bir web sitesine olan ilgisi ve ihtiyacı artmıştır. Fakat buna rağmen markayı, bir bütün olarak ele alan ve bu doğrultuda işler çıkartan profesyonellerin sayısı yok denecek kadar az bir durumdadır. Her markanın kendine has karakteri ve kimliği olduğunun bilincinde olan Güneş Web Tasarım yapılacak olan web tasarımın firmanızın yüzü olduğunun bilincinde olup uzman ekibimiz tarafından o doğrultuda çalışmaktadır. Markanızın brandbook’undan keyvisual’larına kadar tüm meteryali ince bir titizlikte ele alır ve firmanız tam anlamıyla tanındıktan sonra çalışmalara en hızlı bir şekilde başlanır.Bu doğrultuda sizinle iletişim halinde olup çalışmanın her aşamasında sizi bilgilendiriyor ve yapılan işi ortak bir ürün olarak siz değerli kurumsal müşterilerimize sunuyoruz. Bunu yaparken de yapılan işin web standartlarına göre kodlanmasına ve görsel açıdan hem firma kimliğinize uygun hem de estetik standartlara uyularak tasarlanmasına en iyi şekilde özen gösteriyoruz. Siteniz aynı zamanda seo alt yapısına uygun olacağı için arama motorlarında da daha avantajlı bir yerinizin olması için, seo uzmanlarımız tarafından detaylı analizlerini yapıyoruz. Unutmayın, web siteniz sizin internetteki yüzünüzdür ve doğru şekilde hazırlanmadığı taktirde müşterilerinizi kaybetme sebeplerini doğuracaktır.

TASARIM

Sizden gelen mesaj doğrultusunda ihtiyaçlarınızınız anlaşılır.Rakipleriniz araştırılır ve bu doğrultuda firma karakterinizi yansıtan modern, kullanıcı dostu ve özel tasarım sizin için hazırlanır.

YAZILIM

Tasarımı biten web sayfanız onayınızı aldıktan hemen sonrasında yazılıma geçilir.Web standartlarına uygun, kullanıcı dostu ve seoya uygun bir şekilde yazılım ve seo uzman ekiblerimiz tarafından kodlanır.

TESLİM

Artık web sayfanız modern bir tasarım ve arayüzle firmanızı en iyi biçimde yansıtır şekilde, hazırlandıktan sonra yayına atılır.Yayına atılan web sitenizin genel takip çalışmalarına kaldığı yerden devam edilir...

 • ASP.NET & MSSQL
  DESTEĞİ
 • GÜVENLİ
  KODLAMA
 • 7/24 CANLI
  DESTEK
 • ALANINDA UZMAN
  DESTEK EKİBİ
ÜSTÜN VERİ MERKEZİ VE NETWORK ALTYAPISI UZMAN KADROMUZ!

Tüm sunucularımız Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahiptir.AR-GE ekibimiz uzman kadrolarımız dan oluşup siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir hizmet vermekteyiz...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM? 
 
 


7 54.204.73.51